0
سلام، به عطار بپیوندید
 
عطار با استفاده ازرنگ های پایه آب به جای رنگ های پایه حلال و با استفاده از رزین های جدید ،گامی بزرگ جهت پایین آوردن هرچه بیشترمیزان آلودگی محیط زیست برداشته است.محصولات عطاربرای مکان های مختلف ساختمان از زیربنا تا پوشش های نهایی ،به بازارارائه گردیده است.
رنگ های اکریلیک پایه آب نسل نوینی از رنگ های ساختمانی می باشند که با توجه به مسائل زیست محیطی و عدم استفاده از حلال های آلی و مواد مضر ، کاربرد این نوع رنگ ها رو به افزایش است. بطوریکه به تدریج جایگزین مناسبی برای رنگ های روغنی آلکیدی می باشند.رنگ های اکریلیک بدلیل کیفیت بالاتری که نسبت به رنگ های روغنی و پلاستیک ساختمانی دارد از دوام و عمر بیشتری نسبت به این رنگ ها برخوردار می باشد.رنگ اکریلیک اجرای سریع و راحت تری در نقاشی ساختمان دارد. رنگ های اکریلیک محیطی زیباتر ، شاداب تر ، شفاف تر و چشم گیر تر از رنگ های روغنی و پلاستیک برای شما ایجاد می کنند.
رنگ اکریلیک هنگام اجرا هیچ بویی ندارد و بدلیل خواص آنتی استاتیک دوده و گرد و غبار معلق در هوا را به خود جذب نمی کنند. در نتیجه هنگامی که در نقاشی ساختمان از رنگ اکریلیک استفاده می گردد ساختمان تا سالها پس از نقاشی ، همان طراوت  و شادابی اولیه را دارا می باشد.
برخی از رنگ های اکریلیک دارای خواص آنتی باکتریال هستند به همین دلیل پس از اجرا ، میکروب ها و باکتری ها روی دیوار قابلیت رشد و تکثیر پیدا نمی کنند. رنگ های اکریلیک دارای تنوع بسیار بیشتر نسبت به رنگ های روغنی و رنگ های پلاستیک می باشند.
به دلیل اینکه هنگام رقیق کردن رنگهای اکریلیک از آب استفاده می شود ، به هنگام اجرا و بعد از آن هیچ بوئی از خود به جای نمی گذارد.